Dodaj do porównania

Rozcieńczalnik do cieniowania

Profesjonalny rozcieńczalnik do cieniowania, który jest produktem niezbędnym do prawidłowego nanoszenia lakieru na naprawiane elementy. Umożliwi skuteczne zniwelowanie optycznych różnic barwy w miejscu stylu powłoki lakierniczej, a także nowo nałożonego lakieru akrylowego – dzięki temu sprawdza się w najbardziej skomplikowanych pracach lakierniczych.

Rozcieńczalnik pozwoli przygotować powierzchnię do malowania oraz usunąć wszelkie optyczne różnice połysku przy nanoszeniu nowego lakieru na starą powłokę. Dzięki odpowiednio wyselekcjonowanemu składowi nie tylko zapewnia szybkie cieniowanie lakieru, ale również krótki czas schnięcia i łatwą aplikację. Co więcej, nie powoduje on utraty połysku powłoki lakierowej i pozwoli uzyskać pożądany efekt – bez jakichkolwiek niepożądanych problemów.

Jest to rozpuszczalnik do cieniowania z najwyższej półki jakościowej, który stanowi doskonałą alternatywę dla konkurencyjnych preparatów tego typu. Ze względu na łatwość aplikacji z jego nanoszeniem poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy.

Inni klienci oglądali: