LINIA Professional Black

Linia stworzona dla profesjonalistów zawiera produkty wysokiej jakości.

więcej

LINIA BUS & TRUCK

więcej

Szpachlówki

Produkty przeznaczone do wypełniania zarówno dużych jak i niewielkich ubytków. Nadają się do szlifowania mechanicznego oraz ręcznego.

więcej

Podkłady

Dzięki swoim recepturom posiadają znakomitą przyczepność do wielu różnorodnych powierzchni takich jak szpachlówki poliestrowe czy stare powłoki lakiernicze.

więcej

Ochrona karoserii

Środki przeznaczone do zabezpieczania karoserii samochodowej przed szkodliwymi działaniami benzyny, oleju oraz wody i soli. Tworzą mocną, elastyczną warstwę odporną na uderzenia kamieni.

więcej

Lakiery akrylowe

Produkty mogą być stosowane do takich powierzchni jak metal, drewno oraz do wiele typów twardych plastików i nowo pomalowanych powierzchni.

więcej

Rozcieńczalniki

Rozcieńczalniki pozwalają na uzyskanie wymaganej lepkości produktu niezbędnej do danej aplikacji.

więcej

Aerozole

Farby w aerozolu zwiększającą przyczepność pomiędzy powierzchnią z tworzywa sztucznego, a warstwą lakieru nawierzchniowego.

więcej

Dodatki

Pasty do mycia rąk, zestawy naprawcze, zmywacze do usuwania silikonu, dodatki zwiększające elastyczność i inne.

więcej

AKCESORIA

więcej

LINIA R-DETAILING

więcej
O FIRMIE

25 lat doświadczeń

Oferujemy szeroką gamę materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Zdobywane od 1993 roku doświadczenie pozwala nam dopasować się do potrzeb wielu Klientów branży motoryzacyjnej.

więcej
POBIERZ

Katalog on-line

Pobierz

więcej

Aktualności

NOWOŚĆ! RUST CONVERTER

NOWOŚĆ! RUST CONVERTER

Rust Converter jest preparatem zatrzymującym proces korozji. Można go stosować nie tylko w przypadku żelaza oraz stali, ale także na...

więcej
Praca w firmie RANAL

Praca w firmie RANAL

Przedsiębiorstwo RANAL Sp. z o.o. producent materiałów dla lakiernictwa samochodowego poszukuje pracowników na stanowisko: Przedstawiciel...

więcej