Dodaj do porównania

Rozcieńczalnik epoksydowy

Wysokiej jakości rozcieńczalnik epoksydowy RANAL jest produktem uniwersalnym, który polepsza rozlewność lakieru i który nie powoduje zmiany barwy wyrobu rozcieńczanego. Stanowi mieszaninę odpowiednio wyselekcjonowanych rozpuszczalników organicznych, dzięki którym zyskał swoje doskonałe właściwości.

Rozcieńczalnik epoksydowy jest wyrobem uniwersalnym, stosowanym powszechnie w różnego rodzaju pracach lakierniczych. Umożliwi skuteczne rozcieńczenie lakierów, farb, klejów, mas uszczelniających oraz innych produktów, znacząco przyspieszając i ułatwiając prowadzone prace. Jest bardzo prosty w aplikacji i charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, dzięki czemu zyskał dużą popularność wśród profesjonalistów. Jest przy tym niezwykle wydajny i dostępny w atrakcyjnej cenie, stanowiąc alternatywę dla innych rozcieńczalników epoksydowych dostępnych na rynku.

Jest to produkt, który należy stosować z podkładem epoksydowym antykorozyjnym – dzięki temu możliwe będzie jego prawidłowe nanoszenie oraz wysychanie.

Video

Inni klienci oglądali: