Dodaj do porównania

Rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych PROFESSIONAL

Wysokiej klasy rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych PROFESSIONAL, który skutecznie i równomiernie rozpuszcza polimery. Jest stosowany do uzyskiwania pożądanych gęstości wyrobów akrylowych przed naniesieniem ich na malowany element – dzięki wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnej cenie, jest bardzo powszechnie stosowany przez profesjonalistów.

Produkt powstał w oparciu o mieszaninę odpowiednich rozcieńczalników organicznych, w związku z czym jest preparatem o ściśle określonych temperaturach parowania. Co więcej, dzięki niemu możliwe jest skrócenie lub wydłużenie czasu parowania – do dyspozycji użytkowników jest bowiem produkt standard (do prac przeprowadzanych w temperaturach 20-25°C), szybki (w temperaturach poniżej 20°C) oraz wolny (w temperaturach powyżej 25°C). Dzięki temu rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych PROFESSIONAL może być stosowany zarówno przy drobnych, jak i większych naprawach.

Rozcieńczalnik jest polecany profesjonalistom i, ze względu na swoją skuteczność, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów B2B naszego sklepu.

Video

Inni klienci oglądali: