Dodaj do porównania

RUBBER PROTEX PLUS

Samochodowe podwozie i nadwozie są regularnie narażone na negatywne działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne, dlatego ich odpowiednia ochrona jest bardzo ważna. Specjaliści wykorzystują do ich zabezpieczania RUBBER PROTEX PLUS – preparat, który powstał przy wykorzystaniu wysokiej jakości składników, a więc bitumu i wypełniaczy mineralnych.

Jest niezwykle skutecznym zabezpieczeniem podwozia i nadwozia samochodu – chroni je zarówno przed erozyjnym, jak i korozyjnym działaniem czynników zewnętrznych. Ze względu na odpowiednio wyselekcjonowany skład jest niezwykle skuteczny – tworzy powłokę, która mocno przywiera do powierzchni i ma świetne parametry wytrzymałościowe. Dzięki temu chroni podwozie i nadwozie nie tylko przed deszczem czy mrozem, ale również kamieniami lub żwirem. Co więcej, RUBBER PROTEX PLUS doskonale tłumi dźwięki, a jego aplikacja jest bardzo prosta – może być wykonana zarówno zwykłym pędzlem, jak też pistoletem do konserwacji.

Jest to środek do zabezpieczania nadwozia i podwozia, który – w przeciwieństwie do ANTIGRAVITEX – nie nadaje się do pokrywania lakierami nawierzchniowymi.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 4 bar
Aplikacja-produktu 4 ÷ 6 h / 20 st. C
Czas schnięcia można nanosić pędzlem

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna