Dodaj do porównania

Lakier akrylowy bezbarwny 2:1 VHS Professional

Niezawodny lakier akrylowy, który sprawdza się do renowacji i ochrony karoserii samochodowej – jest polecany przez specjalistów ze względu na swoją wysoką skuteczność. W jego produkcji wykorzystano odpowiednio wyselekcjonowane żywice, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny w zastosowaniu – może być używany także na bazy wodne.

Największą zaletą lakieru 2:1 VHS PROFESSIONAL jest bez wątpienia jego skuteczność w zakresie podnoszenia estetyki powierzchni – dzięki zwiększonej zawartości części stałych, tworzy utwardzoną powłokę o wysokim połysku i głębi. Jest przy tym wysoce elastyczny i nie ma tendencji do ściekania, w związku z czym jego stosowanie jest bezproblemowe, a uzyskanie odpowiedniego efektu zajmuje niewiele czasu.

Warto zwrócić również uwagę na znakomitą rozlewność – stosując lakier akrylowy bezbarwny, można uzyskać aż 10,5 m2 suchej warstwy o grubości 50 µm. Wysoka jakość produktu idzie tu w parze z atrakcyjną ceną, dzięki czemu cieszy się on zainteresowaniem naszych klientów B2B.

SPECYFIKACJA

1,5x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,3 ÷ 1,4 mm
Aplikacja produktu 10h/ 20°C
30 min./ 60°C
Czas schnięcia 2:1

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video

Inni klienci oglądali: