Dodaj do porównania

Lakier akrylowy bezbarwny 2:1 HS FAST Professional

Dwa wysokiej jakości składniki, doskonałe właściwości oraz przystępna cena powodują, że lakier akrylowy bezbarwny 2:1 HS FAST PROFESSIONAL cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów B2B. Jest to produkt, który zapewni doskonały wygląd oraz skuteczną ochronę wszystkim karoseriom samochodowym.

Z czego wynika jest wysoka jakość? Przede wszystkim z bardzo krótkiego czasu schnięcia, czym wyróżnia się na tle innych preparatów tego typu – osiąga odpowiednią twardość użytkową już po 20 minutach w temperaturze 60˚С. Dzięki temu można stosować go do szybkich napraw. Jest przy tym niezwykle odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród profesjonalistów, zajmujących się pracami blacharskimi i lakierniczymi.

Dodatkowym atutem lakieru akrylowego 2:1 HS FAST PROFESSIONAL jest uniwersalność zastosowania – może skutecznie współpracować z wszystkimi lakierami bazowymi, jakie są dostępne na rynku (polecany również na bazy wodne).

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
2 ÷ 4 bar
Ø 1,3 ÷ 1,4 mm
Aplikacja produktu 6h/ 20°C
20 min./ 60°C
Czas schnięcia 2:1
10 ÷ 20%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video