Dodaj do porównania

Szpachlówka 3 w 1 Professional

Wysokiej klasy szpachlówka 3 w 1, która umożliwia skuteczne wypełnienie większych lub mniejszych nierówności i zagłębień. Sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach i należy używać ją przed naniesieniem podkładu – stosowana jest przez profesjonalistów, chcących uzyskać najlepszy możliwy efekt i zwiększyć precyzję oraz szybkość prowadzonych działań.

Szpachlówka określana jest jako 3 w 1, ponieważ zapewnia wzmocnienie, wypełnienie oraz wykończenie powierzchni. Jej skuteczność wynika z zawartości odpowiedniej ilości włókien szklanych, dzięki którym możliwe jest uzyskanie doskonałego efektu wzmocnienia. Co więcej, ze względu na zróżnicowaną ziarnistość, pozwala bardzo precyzyjnie wypełnić oraz idealnie wykończyć daną powierzchnię.

Szpachlówka 3 w 1 Professional jest bardzo elastyczna – dzięki temu może być stosowana na elementach podatnych na drgania mechaniczne. Najwyższa jakość wykonania produktu i skuteczność, pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy – dlatego polecany jest profesjonalistom.

SPECYFIKACJA

4 ÷ 8 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 ÷ 30 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 5/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video

Inni klienci oglądali: