Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA WYPEŁNIAJĄCA Z WŁÓKNEM SZKLANYM GLASS MICRO

Jedna z najlepszych dostępnych na rynku szpachlówek wypełniających, która poza zastosowaniem wysokiej jakości żywic poliestrowych, została uzupełniona krótkim włóknem szklanym. Dzięki temu osiąga dużo wyższą elastyczność niż inne produkty tego typu – nawet takie jak szpachlówka GLASS, która cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów.

Jest to niezawodna szpachlówka, która może być stosowana w różnych warunkach i na wielu powierzchniach – również tych bardzo dużych. Sprawdzi się w wypełnianiu rozmaitych ubytków oraz wzmacnianiu miejsc, które zostały osłabione korozją. Poza wysoką elastycznością, odznacza się również ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i przyczepnością do rozmaitych podłoży – nawet tych wykonanych ze stali ocynkowanej.

Szpachlówka wypełniająca z włóknem szklanym GLASS MICRO jest także bardzo łatwa i szybka w obróbce, a do tego nie pozostawia porów – jej stosowanie jest gwarancją uzyskania idealnie gładkiej, odpornej powierzchni. Jest przy tym dostępna w atrakcyjnej cenie.

SPECYFIKACJA

4 ÷ 8 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video