Dodaj do porównania

Lakier akrylowy czarny połysk SPRAY

Nowoczesny lakier akrylowy CZARNY POŁYSK, dzięki zastosowaniu w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych składników, zapewnia doskonałe właściwości ochronno-dekoracyjne. Umożliwi nie tylko skuteczne zabezpieczenie podłoża przed działaniem czynników zewnętrznych, ale również odświeżenie jego wyglądu.

Jest to lakier akrylowy w aerozolu, którego aplikacja jest szybka i bezproblemowa – dzięki bardzo szybkiemu wysychaniu pozwala usprawnić prace lakiernicze i sprawdzi się nawet w rękach mniej doświadczonych specjalistów. Jednak tym, co wyróżnia CZARNY POŁYSK są doskonałe właściwości kryjące oraz bardzo dobra przyczepność – dzięki temu sprawdzi się zarówno na powierzchniach metalowych, jak również plastykowych, drewnianych czy szklanych. Jego zastosowanie pozwoli na utworzenie warstwy odpornej na działanie warunków pogodowych i promieniowania UV, a także benzyny czy substancji chemicznych.

Lakier akrylowy marki RANAL umożliwi znaczne upiększenie np. karoserii samochodu, nadając jej połysk i piękny wygląd na bardzo długi czas.