Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA WYPEŁNIAJĄCA Z WŁÓKNEM SZKLANYM GLASS

Sprawdzona przez profesjonalistów dwuskładnikowa szpachla poliestrowa, w której zastosowano nie tylko wysokiej jakości żywice, ale również specjalne cięte włókno szklane. Dzięki niemu szpachlówka posiada ponadprzeciętne parametry wytrzymałościowe i sprawdzi się w wypełnianiu różnego rodzaju ubytków, a także wzmacnianiu miejsc, które zostały osłabione w wyniku korozji.

Co więcej, szpachla Glass wyróżnia się również doskonałą przyczepnością i uniwersalnością – może być nakładana na różne powierzchnie, idealnie sprawdzając się w przypadku napraw łodzi czy przyczep campingowych. Ma doskonałe właściwości wypełniające, jest łatwa w obróbce i nanoszeniu, a dzięki ponadprzeciętnym parametrom wytrzymałościowym będzie odporna na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Warto dodać, że przed nałożeniem kolejnej szpachlówki nie ma konieczności szlifowania powierzchni. Produkt idealnie sprawdzi się jako podkład dla dodatkowych warstw, tworzonych przy użyciu innych szpachlówek, które są niezbędne do uzyskania idealnie gładkiej powierzchni.

SPECYFIKACJA

4 ÷ 7 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 ÷ 30 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video