Dodaj do porównania

LAKIER DO FELG RIMS PAINT SPRAY

Lakier do felg RANAL to doskonały sposób na renowację felg aluminiowych, który dzięki odpowiednio wyselekcjonowanemu składowi odznacza się doskonałymi właściwościami. Jest preparatem, który idealnie nadaje się zarówno do malowania, nadając piękny wygląd powierzchniom metalowym i drewnianym, jak również odświeżania i zabezpieczania.

Co wyróżnia ten lakier akrylowy? Przede wszystkim uniwersalność zastosowania – pozwala na renowację zarówno felg, jak również kołpaków czy elementów karoserii. Zapewnia trwałość koloru, doskonały połysk (szczególnie przy użyciu dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego) oraz doskonałe utwardzenie, dzięki czemu chroni powierzchnię przed zarysowaniami, chemikaliami oraz czynnikami zewnętrznymi. Co więcej, lakier do felg RANAL, dzięki zawartości specjalnych opiłków, daje efekt felgi aluminiowej – dlatego jest to produkt z najwyższej półki jakościowej.

W przypadku nanoszenia preparatu na powierzchnie plastikowe o trudnej przyczepności, należy zastosować środek zwiększający przyczepność RANAL.