Dodaj do porównania

LAKIER AKRYLOWY CZARNY MAT SPRAY

Uniwersalny lakier akrylowy CZARNY MAT marki RANAL jest produktem o szerokim zastosowaniu, który nie tylko skutecznie zabezpieczy powierzchnię, ale również nada jej estetyczny wygląd. Dzięki temu może być stosowany do różnego rodzaju prac ochronno-dekoracyjnych, zapewniając szybki, doskonały efekt.

Lakier akrylowy dostępny jest w aerozolu, dzięki czemu jego aplikacja nie sprawia jakichkolwiek problemów, a bardzo szybki czas schnięcia pozwala na znaczne usprawnienie prowadzonych działań. Jego największą zaletą są jednak doskonałe właściwości kryjące, dzięki którym stworzy bardzo wytrzymałą warstwę, odporną nie tylko na działanie czynników atmosferycznych, ale również promieniowania UV, substancji chemicznych czy benzyny. Jest bardzo przyczepny i uniwersalny – sprawdzi się w lakierowaniu metalu, plastiku, drewna, a nawet szkła.

CZARNY MAT jest lakierem akrylowym polecanym przez specjalistów – zapewnia skuteczność, szybkość oraz łatwość prowadzonych prac lakierniczych. Dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych stałych klientów.