Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA WYKOŃCZENIOWA FEIN

Niezawodna, dwuskładnikowa szpachlówka wykończeniowa FEIN to produkt idealny do wyrównywania rys, które powstały po obróbce szpachli wypełniającej. Jej doskonały skład oraz właściwości powodują, że po obróbce pozostawia idealnie gładką powierzchnię, a uniwersalność sprawia, że może być stosowana na rozmaitych podłożach.

Jest to mikrodrobna szpachla poliestrowa, która charakteryzuje się ponadprzeciętną elastycznością i doskonałą przyczepnością, dzięki czemu może być stosowana również na stali ocynkowanej. Jest przy tym łatwa w obróbce i nanoszeniu, spełniając oczekiwania profesjonalistów. Użytkownicy cenią sobie także jej szeroki zakres zastosowań – pozwala na wyrównywanie drobnych zarysowań na wielu powierzchniach lakierowanych i nie wymaga zastosowania szpachli wypełniających.

Korzystając ze szpachlówki FEIN, użytkownik ma pewność tego, że nie pozostawi ona jakichkolwiek porów i zapewni gładką powierzchnię. Ekonomiczna, skuteczna i niezwykle trwała, cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

SPECYFIKACJA

4 ÷ 8 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 ÷ 30 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video