Dodaj do porównania

EMALIA AKRYLOWA BIAŁA SPRAY

Wysokiej jakości emalia akrylowa biała marki RANAL to niezawodny sposób na naprawę powłoki lakierniczej. Ze względu na swoją uniwersalność może być stosowana na różnych powierzchniach – aluminiowych, stalowych, drewnianych, podkładach akrylowych, a nawet tworzywach sztucznych (w tym wypadku warto zastosować dodatkowo środek zwiększający przyczepność).

Emalia akrylowa pozwoli na przeprowadzenie drobnych napraw powłok lakierniczych – najczęściej stosuje się ją do renowacji pojazdów mechanicznych, mebli, konstrukcji metalowych czy drewnianych oraz narzędzi. Posiada wysoki połysk, poprawiając wygląd powierzchni, jest niezwykle odporna zarówno na czynniki atmosferyczne, jak i ścieranie, a dodatkowo może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Zastosowanie bezwonnych gazów sprawiło, że komfort pracy jest bardzo wysoki, a brak ołowiu i rtęci powoduje, że emalia akrylowa biała jest bezpieczna dla podłoży.

Dzięki temu, że emalia akrylowa RANAL dostępna jest w aerozolu, jej stosowanie jest łatwe i bezproblemowe, co znacznie usprawnia prowadzone prace. Dodatkowo nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia dla użytkownika.

Video