Dodaj do porównania

Podkład akrylowy 3:1 HS Professional

Chcąc zapewnić doskonały wygląd powłok lakierowych na przestrzeni wielu lat, warto stosować podkład akrylowy 3:1 HS PROFESSIONAL. Jest to produkt, który ze względu na zastosowanie odpowiednich składników oraz doskonałe właściwości sprawdza się w profesjonalnych pracach i jest chętne stosowany przez specjalistów.

Z czego wynika jest popularność? Przede wszystkim z wysokiej jakości wykonania, dzięki której preparat daje możliwość szybkiego i łatwego wypełniania różnego rodzaju rys, powstałych przy szlifowaniu oraz innych nierówności. Dwuskładnikowy podkład akrylowy powstał na bazie odpowiednio wyselekcjonowanych żywic, dzięki którym posiada doskonałe właściwości wypełniające, a dodatkowo jest łatwy w mieszaniu i nakładaniu. Cechują go doskonała szlifowalność oraz ekonomiczność.

Podkład akrylowy 3:1 HS PROFESSIONAL to idealne podłoże, które zapewnia piękny wygląd powłok lakierniczych i skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. W parze z najwyższą jakością produktu idzie atrakcyjna cena, dzięki czemu jest chętnie wybierany przez naszych klientów B2B.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
1,8 ÷ 2,2 bar
Ø 1,6 ÷ 1,8 mm
Aplikacja produktu 3 h/ 20°C
30 min./ 60°C
Czas schnięcia 3:1
0 ÷ 5%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video

Inni klienci oglądali: