Dodaj do porównania

Lakier akrylowy bezbarwny ECO

Lakier akrylowy bezbarwny ECO to produkt, dzięki któremu możliwe jest skuteczne zabezpieczenie warstwy bazy metalicznej. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowanie i chroni powierzchnie przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi.

ECO jest preparatem dwuskładnikowym, który tworzy twardą powłokę charakteryzującą się dobrym połyskiem – dzięki temu nie tylko zabezpiecza  powierzchnie metalowe, ale również nadaje im piękny wygląd. Odznacza się doskonałą rozlewnością i bardzo szybkim czasem schnięcia (szczególnie w temperaturze 60°C – wtedy proces ten trwa zaledwie 14 minut). Zawiera w swoim składzie specjalne dodatki, dzięki którym utwardzona powłoka zapewnia długotrwałą odporność na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych oraz promieni słonecznych.

Lakier akrylowy bezbarwny ECO doskonale współpracuje ze wszystkimi lakierami bazowymi, które znajdują się w ofercie RANAL i nie wymaga dodawania rozcieńczalnika. Będzie gotowy do nanoszenia już po wymieszaniu z utwardzaczem. Produkt nie spełnia norm LZO.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,3 ÷ 1,4 mm
Aplikacja produktu 14h/ 20°C
45 min./ 60°C
Czas schnięcia 2:1
0 ÷ 5%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video