Dodaj do porównania

Lakier akrylowy bezbarwny ECO PLUS

ECO PLUS to jeden z najlepszych dostępnych na rynku lakierów akrylowych, który pozwoli na skuteczne zabezpieczenie warstwy bazy metalicznej. Jest produktem bezbarwnym, dwuskładnikowym, który dzięki specjalnym dodatkom tworzy niezwykle wytrzymałą powłokę, chroniącą różnego rodzaju powierzchnie metalowe.

Lakier akrylowy bezbarwny wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów doskonałą rozlewnością i łatwością nanoszenia. Tworzy utwardzoną powłokę, która odznacza się nie tylko podwyższoną odpornością na zarysowania, ale również chroni powierzchnię przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, a także promieni UV. Co więcej, ECO PLUS charakteryzuje się dobrym połyskiem, nadając metalowym podłożom estetyczny wygląd – dzięki temu jest tak powszechnie wykorzystywany w pracach lakierniczych.

Warto dodać, że jest to produkt niezwykle uniwersalny – można stosować go ze  wszystkimi lakierami bazowymi, jakie są dostępne na rynku (również w ofercie RANAL). Co więcej, lakier akrylowy bezbarwny spełnia normy LZO.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,3 ÷ 1,4 mm
Aplikacja produktu 14h/ 20°C
45 min./ 60°C
Czas schnięcia 2:1
0 ÷ 10%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video