Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA NA TWORZYWA SZTUCZNE BUMPER

Elastyczna, przyczepna i niezwykle wytrzymała szpachlówka BUMPER jest niezastąpiona w wypełnianiu wgłębień oraz wyrównywaniu rys na powierzchniach, które zostały wykonane z tworzyw sztucznych. Doskonale sprawdzi się na poliamidach, kopolimerach styrenu, laminatach poliestrowo-szklanych i wielu innych materiałach.

Jest szczególnie polecana na elementy narażone na uderzenia, ponieważ odznacza się ponadprzeciętną odpornością – również na działanie kwasów, zasad, rozpuszczalników oraz solanek o niewielkich stężeniach. W porównaniu do innych szpachlówek wypełniających jest niezwykle przyczepna, idealnie nadając się również na niezagruntowane podłoża. Odznacza się także wysoką elastycznością, jest łatwa w nanoszeniu oraz obróbce. Dzięki temu cieszy się popularnością wśród profesjonalistów, którzy chcą szybko i precyzyjnie wykonywać swoje prace.

Warto również wspomnieć o błyskawicznym czasie utwardzania szpachlówki na tworzywa sztuczne BUMPER – w przypadku temperatury 20°C jest to 30-45 minut, zaś 60°C zaledwie 10 minut.

SPECYFIKACJA

5 ÷ 8 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 30 ÷ 45 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/ 100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video