Dodaj do porównania

ANTIGRAVITEX

ANTIGRAVITEX to popularny środek do ochrony karoserii, który powstał w wyniku zastosowania w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych żywic syntetycznych. Ich wysoka jakość oraz brak zawartości bitumów czy asfaltów sprawia, że jest to produkt niezwykle skuteczny, który pozwoli na doskonałe zabezpieczenie karoserii samochodu.

Po nałożeniu i wyschnięciu środka do ochrony karoserii ANTIGRAVITEX, tworzy on elastyczną i niezwykle wytrzymałą warstwę. Jest ona w stanie ochronić powierzchnię przed negatywnym działaniem kamieni, żwiru, wody, soli, smarów czy olejów, zapewniając piękny wygląd karoserii przez długi czas. Co więcej, produkt pozwala skutecznie zabezpieczać przed działaniem korozji, dlatego jest tak chętnie stosowany przez profesjonalistów. Posiada również drobnoziarnistą strukturę i właściwości wygłuszające. Warto dodać, że po wyschnięciu może zostać pokryty dowolnym lakierem nawierzchniowym.

Jak nanosić ANTIGRAVITEX? Najlepiej za pomocą specjalnego pistoletu do konserwacji – daje to pewność dokładnego zabezpieczenia każdego elementu karoserii.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Aplikacja-produktu 60 min./ 20°C
Czas schnięcia can be applied by brush

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video