Dodaj do porównania

Antykorozyjny podkład epoksydowy 1:1

Nowoczesny podkład epoksydowy, który przeznaczony jest do renowacyjnych napraw samochodów – pozwala na gruntowanie nowopowstałych konstrukcji samochodowych i przemysłowych. Ze względu na swoje doskonałe właściwości, jest szczególnie polecany do pojazdów ciężarowych i autobusów, które poddawane są intensywnej eksploatacji.

Czym wyróżnia się ten podkład antykorozyjny? Przede wszystkim odpowiednio wyselekcjonowanym składem. Pierwszy składnik (podkład), powstał w wyniku zastosowania doskonałej jakości żywic epoksydowych i wypełniaczy. Drugi (utwardzacz) został wykonany na bazie amin alifatycznych. Dzięki temu produkt znakomicie chroni powierzchnie przed działaniem korozji i posiada znakomite właściwości izolujące. Można stosować go zarówno w wersji ze szlifowaniem, jak i bez szlifowania (mokro na mokro) – zapewni doskonały wygląd i ponadprzeciętną wytrzymałość powłoki lakierowej.

Antykorozyjny podkład epoksydowy 1:1 dostępny jest w kolorze szarym i powinien być nanoszony za pomocą pistoletu. Bezpośrednio na jego warstwę można nanosić lakier nawierzchniowy.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,2 ÷ 1,5 mm
Aplikacja produktu 12h/ 20°C
45 min./ 60°C
Czas schnięcia 1:1

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video