Dodaj do porównania

PODKŁAD AKRYLOWY 1K

Jednokomponentowy podkład akrylowy 1K to produkt, który ze względu na swoje doskonałe właściwości kryjąco-wypełniające i krótki czas schnięcia zapewnia możliwość wykonywania szybkich napraw. Może być stosowany na różnych powierzchniach, umożliwiając skuteczne oraz sprawne prace lakiernicze.

Zastosowanie podkładu akrylowego pozwala na skuteczne wypełnienie rys i nierówności, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przywracaniu estetyki oraz funkcjonalności powłok lakierowych. W jego składzie zastosowano również dodatki antykorozyjne, dzięki czemu skutecznie chroni przed rdzą. Cechuje się również ponadprzeciętną przyczepnością, dlatego też często używa się go na powierzchnie stalowe. Jego ogromną zaletą jest krótki czas schnięcia – 40 minut w 20°C i 15 minut w 60°C. Dzięki temu oraz łatwości w obróbce, zapewnia znaczne przyspieszenie prac.

Warto również dodać, że jednokomponentowy podkład akrylowy jest uniwersalny i może być stosowany z większością lakierów nawierzchniowych, jakie są dostępne na rynku.

SPECYFIKACJA

1 ÷ 2x
2,2 ÷ 3,5 bar
Ø 1,6 ÷ 1,8 mm
Aplikacja produktu 40 min./ 20°C
15 min./ 60°C
Czas schnięcia 1
10 - 20%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video