Dodaj do porównania

ML PREPARAT ANTYKOROZYJNY TRANSPARENT

Niezawodny preparat antykorozyjny, który jest wyrobem jednoskładnikowym, produkowanym na bazie wosku i lanoliny. Skutecznie chroni przed rdzą i może być stosowany zarówno w pojazdach, jak również maszynach, w przypadku których istnieje zagrożenie pojawienia się korozji.

ML TRANSPARENT szczególne dobrze sprawdza się w zabezpieczaniu profili zamkniętych, drzwi, progów, słupków czy maski w samochodzie. Wynika to z tego, że skutecznie wypiera wodę i wilgoć, a do tego posiada doskonałe właściwości penetrujące. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników tworzy wytrzymałą, elastyczną i szczelną powłokę, która chroni nie tylko przed wodą i wilgocią, ale również solą. ML TRANSPARENT to preparat antykorozyjny, który wysycha w krótkim czasie poprzez odparowanie rozpuszczalnika.

To produkt z najwyższej półki jakościowej, który nie tylko efektywnie zabezpiecza elementy pojazdów i maszyn przed czynnikami zewnętrznymi, ale jest również w pełni bezpieczny – jego stosowanie nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia powłoki lakieru.