Dodaj do porównania

Poliestrowa szpachlówka natryskowa UNI-SPRAY

Szpachlówka natryskowa UNI-SPRAY najwyższej jakości, którą nanosi się metodą natrysku pneumatycznego. Pozwala na skuteczne wypełnianie rys powstałych po obróbce wcześniej nałożonych mas szpachlowych.

Jest to produkt, który można nanosić grubymi warstwami na duże powierzchni i który, dzięki dobrej tiksotropii, nie będzie spływał po naniesieniu. Szpachlówka poliestrowa cieszy się dużą popularnością ze względu na doskonałe właściwości wypełniające i bardzo dobrą przyczepność zarówno do zagruntowanej, jak i niezagruntowanej powierzchni. Dzięki swoim właściwościom skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym wpływem przedawkowania oraz dodania niewystarczającej ilości utwardzacza w szpachlówkach poliestrowych. Po oszlifowaniu zapewnia perfekcyjnie gładką powierzchnię.

Szpachlówka UNI-SPRAY jest także doskonałym izolatorem między szpachlówkami poliestrowymi a podkładami akrylowymi, dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród profesjonalistów, ceniących sobie najwyższą jakość stosowanych produktów.

SPECYFIKACJA

1 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 2,2 ÷ 3,0 mm
Aplikacja produktu 20 ÷ 30 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 1,5 h/ 20°C
30 min./ 60°C
Czas schnięcia 3 ÷ 4/ 100
max 10%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna