Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA WYPEŁNIAJĄCA PROFI

Jednym z najlepszych sposobów na wypełnianie nierówności i zagłębień na powierzchni jeszcze przed naniesieniem powłoki lakierniczej jest szpachlówka wypełniająca PROFI. To produkt ceniony przez profesjonalistów, który jest w stanie uzupełnić nawet znaczne ubytki i którego stosowanie nie sprawia jakichkolwiek trudności.

Z czego wynika skuteczności szpachlówki PROFI? Przede wszystkim z jej właściwości. Dzięki temu, że powstała na bazie odpowiednio wyselekcjonowanych żywic, jest niezwykle elastyczna i może być stosowana na różnych powierzchniach – również tych podatnych na drgania mechaniczne. Co więcej, po nałożeniu nie pęka, jest niezwykle przyczepna (dzięki czemu może być nanoszona również na stal ocynkowaną), a do tego nie ma żadnych przeciwwskazań przed nakładaniem jej grubymi warstwami (do 5 mm). Jest też odporna na niskie (-30°C) oraz wysokie temperatury (+80°C).

Warto dodać, że szpachlówka wypełniająca PROFI jest miękka, dzięki czemu łatwo ją nanosić i szlifować – nawet na dużych powierzchniach.

SPECYFIKACJA

4 ÷ 6 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video