Dodaj do porównania

Podkład akrylowy MAXI FILLER 5:1 HS

Dwuskładnikowy podkład akrylowy MAXI FILLER 5:1 HS to produkt z najwyższej półki, który pozwoli na wypełnienie drobnych rys powstałych po obróbce nałożonej wcześniej warstwy szpachli wypełniającej lub natryskowej. Co więcej, sprawdzi się również do zagruntowania powierzchni przed nałożeniem lakieru nawierzchniowego.

Podkład akrylowy, ze względu na dokładnie wyselekcjonowany skład, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi i wypełniającymi. Co więcej, dobra tixotropia sprawia, że nie spływa, a dzięki swoim właściwościom może być nanoszony grubymi warstwami nawet na pionowe powierzchnie. Wyróżnia się też szybkim czasem utwardzania, łatwością w nakładaniu i szlifowaniu, a także dobrą rozlewnością, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością.

Podkład akrylowy jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych: żółtym, szarym, czarnym, czerwonym i białym. Należy do podkładów klasy High Solid, a więc posiada wysoką zawartość części stałych (około 50%) – zapewni idealnie gładką powierzchnię w każdych warunkach.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,6 ÷ 1,8 mm
Aplikacja produktu 3h/ 20°C
30 min./ 60°C
Czas schnięcia 5:1
10 ÷ 20%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video