Dodaj do porównania

HIGH BUILD PRIMER SPRAY

Nowoczesny podkład grubopowłokowy HIGH BUILD PRIMER SPRAY to produkt wykonany na bazie najlepszych składników – żywic akrylowych oraz fosforanu cynku. Dzięki temu posiada doskonałe właściwości i umożliwia skuteczne korygowanie powierzchniowych defektów na różnych podłożach, takich jak uszkodzenia kamienia czy grube rowki szlifierskie.

Podkład akrylowy charakteryzuje się dużą lepkością, dzięki czemu pozwala na wypełnienie nie tylko niewielkich rys i nierówności, ale również większych defektów. Tworzy warstwę, która jest bardzo łatwa w szlifowaniu i doskonale przylega do powierzchni metalowych. Co więcej, dzięki zawartości fosforanu cynku zabezpiecza powierzchnię przed korozją. HIGH BUILD PRIMER SPRAY to preparat, który można pomalować najnowocześniejszymi farbami i uzyskać satysfakcjonujący efekt na każdej powierzchni. Dostępny jest w różnych kolorach.

Warto dodać, że podkład akrylowy jest bardzo łatwy i szybki w nanoszeniu - dzięki zastosowaniu aerozolu. Zapewni precyzyjne, skuteczne prace w różnych warunkach.