Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA POLIESTROWA MULTISOFT PROFESSIONAL

Nowoczesna szpachla poliestrowa MULTISOFT PROFESSIONAL to produkt znany i ceniony wśród profesjonalistów, który doskonale sprawdza się w różnego rodzaju naprawach blacharsko-lakiernicznych. Jej wysoka skuteczność wynika z zastosowania odpowiedniej, dwuskładnikowej kompozycji – dzięki temu pozwoli na skuteczne wypełnianie zagłębień oraz nierówności.

Jak działa szpachlówka poliestrowa MULTISOFT PROFESSIONAL? Tworzy powłoki o doskonałej przyczepności, a dzięki odpowiedniej elastyczności można stosować ją na różnych powierzchniach – również tych podatnych na drgania mechaniczne. Jest produktem uniwersalnym, który sprawdza się zarówno w przypadku zagruntowanych, jak i niezagruntowanych powierzchni – dlatego też jest tak chętnie wybierana przez profesjonalistów.

Oprócz doskonałej skuteczności w zakresie wypełniania zagłębień, szpachla poliestrowa nie spływa i nie kurczy się podczas utwardzania. Można stosować ją na duże powierzchnie – dzięki niej użytkownik może zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale również pieniędzy.