Dodaj do porównania

EMALIA AKRYLOWA 2:1

Przemysłowa emalia akrylowa 2:1 to produkt przeznaczony do malowania różnych powierzchni – metali, szkła, aluminium, kamienia, drewna, betonu oraz większości tworzyw sztucznych. Dzięki temu jest często stosowana do malowania maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych, mebli, autobusów, cystern czy traktorów.

Najwyższa jakość wykonania, wynikająca z zastosowania w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych żywic, sprawiła, że emalia akrylowa może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Tworzy niezwykle trwałą warstwę, odporną na działanie warunków atmosferycznych oraz działanie promieni UV, dzięki czemu skutecznie chroni powierzchnię. Co więcej, posiada wysokie walory estetyczne – jej utwardzona warstwa posada wysoki połysk. Emalia akrylowa wyróżnia się również krótkim czasem schnięcia, doskonałą rozlewnością i precyzyjnym kryciem – w ten sposób umożliwia przeprowadzenie prac szybko i skutecznie.

Warto dodać, że produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych – według wzornika RAL i może być stosowany przez profesjonalistów.