Dodaj do porównania

Pistolet do konserwacji

Niezawodny i uniwersalny w zastosowaniu pistolet do konserwacji, który pozwala na skuteczne aplikowanie różnego rodzaju preparatów dostępnych w ofercie RANAL. Dzięki temu sprawdzi się w wielu pracach – w warsztatach samochodowych, lakierniach czy zakładach przemysłowych.

Jest to produkt, który idealnie współpracuje z materiałami olejnymi oraz wodnymi o różnej lepkości, zapewniając możliwość ich bezpiecznego i precyzyjnego nanoszenia na różne powierzchnie. Jest prosty w obsłudze i posiada regulację dyszy, dzięki czemu łatwo dostosować go do przeprowadzanych prac. Co więcej, posiada aluminiowy korpus, dzięki czemu odznacza się ponadprzeciętnymi parametrami wytrzymałościowymi, spełniając swoje zadanie przez bardzo długi czas. Jest przy tym lekki i bardzo wygodny, ułatwiając prace bez względu na warunki środowiskowe.

Pistolet do konserwacji RANAL, ze względu na wysoką jakość wykonania, wytrzymałość oraz uniwersalność zastosowania, jest polecany przez specjalistów – dzięki niemu każda praca przebiegnie sprawniej i skuteczniej.

PLIKI DO POBRANIA