Dodaj do porównania

Ręcznik papierowy niebieski

Niezawodny ręcznik papierowy RANAL, który ze względu na wysoką jakość wykonania jest stosowany w wielu miejscach. Sprawdzi się w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych, lakierniach, obiektach użyteczności publicznej i nie tylko – dzięki zastosowaniu w jego produkcji 100% celulozy spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Ręcznik papierowy w niebieskiej wersji kolorystycznej został wykonany z włókien roślinnych. Składa się z aż trzech warstw i jest niezwykle odporny na działanie wody oraz innych substancji – dzięki temu starcza na bardzo długi czas i pozwala skutecznie osuszać dłonie albo wycierać pozostałości po wodzie, farbie czy lakierze z każdej powierzchni. Jedna rolka posiada aż 150 metrów długości i składa się z 500 listków o długości 300 mm – zapewnia to wysoką wydajność oraz ekonomiczność produktu.

W jednym opakowaniu znajdują się 2 ręczniki papierowe niebieskie – najwyższa jakość wykonania i atrakcyjna cena sprawiają, że jest to produkt, na który warto postawić.

PLIKI DO POBRANIA