Dodaj do porównania

Rozcieńczalnik do cieniowania

Chcąc prawidłowo nanosić lakier na naprawiane elementy, warto w pierwszej kolejności zastosować oferowany rozcieńczalnik do cieniowania. Jest to produkt, który pozwala skutecznie przygotować powierzchnię do malowania i usunąć wszelkie różnice połysku przy nanoszeniu nowego lakieru na starą powłokę.

Celem zastosowania rozcieńczalnika jest zniwelowanie optycznych różnic barwy w miejscu styku starej powłoki lakierniczej oraz nowo nakładanego lakieru akrylowego. Dzięki temu łatwiej jest uzyskać odpowiedni, estetyczny efekt i można znacząco usprawnić prowadzone prace. Produkt zapewnia krótki czas schnięcia, nie powoduje utraty połysku powłoki lakierowej i sprawdzi się nawet w rękach mniej doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, że jest dostępny w aerozolu, jego aplikacja będzie bezproblemowa – niezależnie od warunków środowiskowych.

Rozcieńczalnik do cieniowania, ze względu na zastosowanie w procesie produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych składników, jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla wszystkich powierzchni.

Video