Dodaj do porównania

ZINC ALU

ZINC ALU to wysokiej jakości podkład antykorozyjny przeznaczony do użytku profesjonalnego. Idealnie sprawdzi się na takich podłożach, jak stal, aluminium, żeliwo, cynk i wiele innych – jego uniwersalność oraz doskonałe właściwości powodują, że pozwala na przeprowadzenie różnego rodzaju prac w krótkim czasie.

Podkład antykorozyjny charakteryzuje się bardzo dobrą rozlewnością przy zachowaniu koloru zgodnego z ocynkiem ogniowym. Jest przy tym wyrobem szybkoschnącym i doskonale kryjącym, skutecznie chroniąc powierzchnię przed działaniem czynników atmosferycznych oraz korozją. Po utwardzeniu tworzy niezwykle wytrzymałą warstwę, odporną na skrajnie wysokie temperatury rzędu 300°C. Zapewnia nie tylko skuteczną ochronę przed korozją, ale również daje metaliczny efekt dekoracyjny. Warto dodać, że ZINC ALU może być stosowany bez wcześniejszego użycia podkładu akrylowego lub epoksydowego.

Co więcej, podkład antykorozyjny może być stosowany w przypadku spawania punktowego, ponieważ odznacza się dobrym przewodzeniem elektrycznym.