Dodaj do porównania

Remover Spray Preparat do mycia

REMOVER SPRAY to niezwykle skuteczny preparat do mycia, który umożliwia usunięcie farby z różnych powierzchni. Jest przeznaczony do użytku profesjonalnego i znajduje bardzo szerokie zastosowanie.

Najwyższa jakość preparatu do mycia wynika z zastosowania odpowiednio wyselekcjonowanego składu. Dzięki niemu środek pozwala na skuteczne usuwanie farby oraz mycie powierzchni kabin lakierniczych, maszyn, narzędzi, pistoletów natryskowych oraz innych urządzeń aplikacyjnych. Dzięki aerozolowi pozwala na wyczyszczenie nawet tych trudno dostępnych miejsc. Jest niezwykle wydajny, łatwy w użytkowaniu i niemal bezwonny, co ma także wpływ na komfort pracowników. To jeden z najlepszych dostępnych sposobów na usuwanie farb z różnych powierzchni.

Preparat do mycia REMOVER SPRAY dostępny jest w aerozolu, co ma duży wpływ na łatwość prowadzonych prac oraz bezpieczeństwo użytkownika – kontakt z substancją zostaje bowiem ograniczony do minimum, dzięki czemu można bezpiecznie stosować produkt w każdych warunkach.