Dodaj do porównania

Bumper Paint Farba strukturalna na zderzaki

BUMPER PAINT to niezawodna farba strukturalna na zderzaki samochodów, którą można użyć również do listew oraz elementów lusterek wykonanych z tworzywa sztucznego. Posiada doskonałe właściwości, dzięki czemu nie tylko nadaje powierzchni estetyczny wygląd, ale również tuszuje drobne wady podłoża.

Farba strukturalna to przede wszystkim bardzo krótki czas schnięcia, dzięki czemu pozwala znacząco usprawnić prowadzone prace, a także łatwość nanoszenia (jest to efekt zastosowania aerozolu). Co więcej, charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do typowych tworzyw sztucznych (z wyłączeniem PE) i pozwala na uzyskanie odpowiedniego efektu delikatnej struktury, odświeżając powierzchnię zderzaków oraz innych elementów. To produkt najwyższej jakości, w którym zastosowano odpowiednio wyselekcjonowane składniki – dzięki temu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród lakierników.

Warto dodać, że farba strukturalna na zderzaki BUMPER PAINT może służyć jako końcowa powłoka – nie wymaga bowiem dalszego lakierowana.