Dodaj do porównania

Włóknina ścierna

Wysokiej jakości włóknina ścierna RANAL to produkt niezbędny w pracach lakierniczych – dzięki niej możliwe jest skuteczne przygotowanie powierzchni przed procesem lakierowania. Najlepsze komponenty, skuteczność i prostota obsługi sprawiają, że jest chętnie wybierana przez profesjonalistów.

Włóknina ścierna daje możliwość szybkiego usunięcia z powierzchni rdzy i wszelkich innych zanieczyszczeń, które mogłyby negatywnie wpłynąć na proces lakierowania oraz jego efekt końcowy. Posiada trójwymiarową strukturę, dzięki czemu pozwala na precyzyjne przygotowywanie każdej powierzchni – również w miejscach trudniej dostępnych. Co więcej, pozwala przeprowadzać prace zarówno na sucho, jak i mokro.

Warto wspomnieć również o ponadprzeciętnej wytrzymałości włókniny ściernej. Nie zmienia ona swojej struktury nawet po wielu pracach, dzięki czemu zapewnia stałą wydajność i możliwość przygotowania wielu powierzchni do lakierowania. To produkt niezbędny w pracach lakierniczych, który powstał z dbałością o każdy szczegół.

PLIKI DO POBRANIA