Dodaj do porównania

Środek zwiększający przyczepność

Wysokiej jakości środek zwiększający przyczepność RANAL do użytku profesjonalnego to produkt stosowany do różnego rodzaju podłoży. Sprawdzi się przede wszystkim przy lakierowaniu elementów sztucznych, w tym polipropylenu i jego mieszanin, ale może być nanoszony również na stal (w tym ocynkowaną i nierdzewną), aluminium, laminaty poliestrowe i epoksydowe, drewno, a nawet papier.

Jest to jednokomponentowy podkład, który zwiększa przyczepność podkładów, lakierów akrylowych i poliuretanowych. Jego doskonały skład sprawia, że jest niezwykle skuteczny i uniwersalny, a do tego zapewnia szybki czas schnięcia (15 minut w 20°C dla grubości ok. 15 µm). Ma kolor żółtawy i jest bardzo prosty w aplikacji – warto zastosować do tego pistolet lakierniczy RANAL, co pozwoli na przeprowadzenie sprawnych i precyzyjnych prac.

Warto dodać, że środek zwiększający przyczepność RANAL jest bardzo ekonomiczny – jedno opakowanie o pojemności 0,5 litra wystarczy do przeprowadzenia prac nawet na dużych powierzchniach.