Dodaj do porównania

Przyspieszacz do wyrobów akrylowych

Chcąc znacznie skrócić czas schnięcia i utwardzania wyrobów akrylowych i poliuretanowych, warto zastosować przyspieszacz marki RANAL. Jest to produkt, który umożliwi usprawnienie prowadzonych działań i szybkie uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Przyspieszacz do wyrobów akrylowych skraca czas schnięcia i utwardzania wyrobów akrylowych oraz poliuretanowych, dlatego jest bardzo często stosowany przez profesjonalistów. Sprawdza się szczególnie do użytku w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności powietrza. Należy dodawać go tuż przed aplikacją i stosować w ilości do 1% na gotową mieszankę wyrobu z utwardzaczem. Przyspieszacz do wyrobów akrylowych może być stosowany z emaliami, podkładami akrylowymi oraz lakierami bezbarwnymi RANAL.

UWAGA! Maksymalna ilość przyspieszacza nie może przekraczać 1,5% i nie należy stosować go z szybkim utwardzaczem. Jego nadmiar może doprowadzić do powstania wad lakierniczych, w tym utraty połysku czy skórki pomarańczowej albo negatywnie wpłynąć na przyczepność.