Dodaj do porównania

Szpachlówka wypełniająca z proszkiem aluminiowym ALU

Wysokiej jakości dwuskładnikowa szpachlówka wypełniająca, idealna do wypełniania dużych i głębokich wgnieceń, a także wyrównywania płaskich i sporych powierzchni. Jej niezawodność wynika nie tylko z zastosowania odpowiednio wyselekcjonowanych żywic, ale również dodatku specjalnego proszku aluminiowego.

Dzięki temu szpachla poliestrowa ALU odznacza się mniejszym niż w przypadku innych produktów tego typu skurczem, pozostając niezwykle elastyczną i przyczepną do podłoża. Co więcej, szpachlówka wypełniająca jest odporna na zmiany temperatury i niegroźne są jej drgania mechaniczne, dzięki czemu znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Może być nanoszona również na te elementy karoserii, które są narażone na zmienne temperatury – np. pokrywy silnika (nie traci właściwości nawet przy 90°C). Powłoka powstająca po naniesieniu tego produktu przenosi ładunki elektrostatyczne.

Profesjonaliści cenią sobie szpachlę poliestrową ALU również za łatwość w obróbce i szlifowaniu – jej zastosowanie daje gwarancję uzyskanie perfekcyjnie gładkiej powierzchni.

SPECYFIKACJA

5 ÷ 6 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video