Dodaj do porównania

Szpachlówka uniwersalna wypełniająca UNI

Uniwersalna szpachlówka wypełniająca UNI jest podstawowym rozwiązaniem, służącym do wypełniania różnego rodzaju nierówności i zagłębień. Używa się jej jeszcze przed naniesieniem powłoki lakierniczej. Dzięki niej możliwe jest wyeliminowanie niewielkich ubytków, rys, otarć i innych drobnych uszkodzeń mechanicznych.

Jest to przede wszystkim szpachlówka niezwykle wszechstronna – sprawdzi się zarówno w przypadku powierzchni stalowych i aluminiowych, jak również na drewnie czy laminatach. Powstała na bazie odpowiednio wyselekcjonowanych żywic poliestrowych oraz komponentów uszlachetniających. Posiada drobnoziarnistą konsystencję. Dzięki temu tworzy twardą, niezwykle przyczepną powłokę, która posiada znakomite parametry wytrzymałościowe – niestraszne jej nawet skrajne temperatury rzędu -30°C czy 80°C.

Szpachlówka uniwersalna UNI zalecana jest do mechanicznej obróbki niedużych powierzchni – jej zastosowanie daje gwarancję gładkiego, pozbawionego niedoskonałości podłoża. Dlatego jest ceniona przez profesjonalistów.

SPECYFIKACJA

4 ÷ 8 min./ 20°C
Czas przydatności mieszaniny 20 ÷ 30 min./ 20°C
10 min./ 60°C
Czas schnięcia 2 ÷ 3/100

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video