Dodaj do porównania

Podkład akrylowy wypełniający S-2000 5:1

Niezawodny podkład akrylowy wypełniający 2K klasy MS, który dzięki doskonałej przyczepności oraz dobrej rozlewności jest chętnie stosowany przez profesjonalistów. Umożliwia to skuteczne wypełnienie nierówności, które powstały po obróbce szpachli lub powierzchni lakierowanych.

Jest to podkład, który został wykonany na bazie wysokiej jakości żywic poliestrowych. Dzięki temu wyróżnia się nie tylko skutecznością w wypełnianiu nierówności, ale również łatwością stosowania – zapewnia dobrą rozlewność i jest bardzo przyczepny, dzięki czemu sprawdza się w przypadku różnego rodzaju podłoży. Podkład akrylowy stanowi doskonałą izolację szpachlówek poliestrowych od nawierzchniowych lakierów akrylowych, a jego czas schnięcia jest bardzo krótki – do obróbki można przystąpić po 3 godzinach w przypadku temperatury 20°C albo po 30 minutach w przypadku temperatury 60°C.

Dzięki podkładowi akrylowemu wypełniającemu S-2000 5:1 możliwe jest odświeżenie wyglądu różnego rodzaju powłok lakierowych – to produkt z najwyższej półki jakościowej.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,6 ÷ 1,8 mm
Aplikacja produktu 3h/ 20°C
30 min./ 60°C
Czas schnięcia 5:1
10 ÷ 20%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna

Video