Dodaj do porównania

Podkład akrylowy M+M 3:1

Niezawodny podkład akrylowy, który może być stosowany do pracy w systemie mokro na mokro, a więc takiego, w którym lakiery akrylowe i bazowe nanosi się na powierzchnię nieprzeszlifowanego i nieutwardzonego podkładu.

M+M jest produktem z najwyższej półki jakościowej, ponieważ w jego produkcji zastosowano odpowiednio wyselekcjonowane składniki – dzięki temu na tle innych podkładów tego typu pozwala na znaczne skrócenie czasu lakierowania. Co więcej, podkład akrylowy zapewnia doskonałą rozlewność, przyczepność, a także właściwości izolujące i antykorozyjne (równie dobre, co w przypadku innych podkładów dostępnych w naszej ofercie). Dzięki jego zastosowaniu można uzyskać idealnie gładką powierzchnię. Łatwy w nakładaniu i szlifowaniu, spełni oczekiwania użytkowników, chcących realizować swoje zadania szybko i precyzyjnie.

Warto dodać, że podkład akrylowy M+M powinien być nanoszony cienkimi warstwami. Wymaga również odpowiednio przygotowanego podłoża, ponieważ charakteryzuje się niewielką zdolnością do wypełniania rys.

SPECYFIKACJA

2x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,2 ÷ 1,4 mm
Aplikacja produktu 3:1:1

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna