Dodaj do porównania

Antykorozyjny podkład epoksydowy 3:1

Wysokiej jakości podkład epoksydowy stosowany jako aktywna ochrona antykorozyjna do konstrukcji samochodowych i przemysłowych. Dzięki doskonałym właściwościom można używać go w przypadku najbardziej eksploatowanych samochodów ciężarowych i autobusów – zapewni odpowiednie wypełnienie oraz skuteczną ochronę antykorozyjną.

Podkład epoksydowy posiada szary kolor i jest przeznaczony do nanoszenia za pomocą pistoletu natryskowego. Powstał przy wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych żywic epoksydowych i wypełniaczy – dzięki temu tworzy trwałe powłoki o doskonałych właściwościach izolujących oraz wysokiej odporności na działanie korozji. Odznacza się wysoką przyczepnością do różnych podłoży, elastycznością i wytrzymałością – ochroni powierzchnię zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i zarysowaniami.

Jest to produkt dwuskładnikowy, składający się z podkładu i utwardzacza o uniwersalnym zastosowaniu – może być stosowany zarówno w wersji ze szlifowaniem, jak i bez szlifowania (na mokro). Gwarantuje doskonały wygląd powłoki lakierowej na przestrzeni wielu lat.

SPECYFIKACJA

2 ÷ 3x
3 ÷ 4 bar
Ø 1,6 ÷ 2,2 mm
Aplikacja produktu 24h/ 20°C
1h/ 60°C
Czas schnięcia 3:1
10%

PLIKI DO POBRANIA Karta charakterystyki Karta techniczna