Dodaj do porównania

ADHESIVE CONTACT KLEJ W SPRAYU

Niezastąpiony klej w sprayu ADHESIVE CONTACT to produkt do zastosowania profesjonalnego, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zawdzięcza to swojej uniwersalności oraz doskonałym właściwościom, które uzyskano dzięki zastosowaniu w jego produkcji najlepszych składników.

Dlaczego warto z niego skorzystać? Przede wszystkim dlatego, że ADHESIVE CONTACT skutecznie klei różne powierzchnie – sprawdza się w przypadku drewna, kamienia, gumy, tkanin płóciennych, kartonu, metalu, papieru, korka, pianki oraz wielu innych materiałów. Dzięki temu znajduje szerokie grono użytkowników. To jednak nie wszystko – klej w sprayu wyróżnia się również doskonałymi parametrami. Odznacza się niską lepkością, szybką przyczepnością oraz dużą siłą wiązania – może być stosowany nawet w trudnych warunkach środowiskowych, ponieważ jest odporny na działanie wilgoci.

Warto dodać, że dzięki zastosowaniu aerozolu, klej jest bardzo prosty i czysty w użyciu, sprawdzając się w pracach wymagających największej precyzji.