Dodaj do porównania

Zestaw naprawczy - Żywica poliestrowa

Profesjonalny zestaw naprawczy, służący do uzupełniania ubytków oraz wzmacniania przerdzewiałych miejsc w karoseriach. Sprawdza się w renowacji powłok lakierniczych w samochodach, przyczepach kempingowych, łodziach czy jachtach.

Zestaw naprawczy składa się z żywicy poliestrowej, maty szklanej oraz utwardzacza i tworzy warstwę odporną na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda, benzyna, smary czy oleje, a także podwyższone temperatury rzędu 80°C. Powłoka jest przy tym twarda i nadaje się do szlifowania oraz pokrywania dowolnymi szpachlówkami w celu uzyskanie perfekcyjnie gładkiej powierzchni. Zestaw może być stosowany w celu naprawy powierzchni stalowych, aluminiowych, drewnianych, laminatów poliestrowych, starych powłok lakierowych oraz podkładów akrylowych dwukomponentowych.

Wysoka jakość składników oraz doskonałe właściwości powodują, że zestaw naprawczy RANAL umożliwia wypełnianie nawet znacznych ubytków materiału, spowodowanych między innymi korozją, a także wzmacnianie i usztywnianie powierzchni metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych.