Dodaj do porównania

Klej do szyb WS RAPIDE

Klej do szyb WS RAPIDE to jednokomponentowa, poliuretanowa masa o dużej lepkości, która charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia oraz wysoką wydajnością. Dzięki temu jest niezwykle skuteczny, umożliwiając klejenie szyb samochodowych.

Klej WS RAPIDE polimeryzuje pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu, a ze względu na zastosowanie najwyższej jakości składników charakteryzuje się doskonałą jakością. Na tle innych klejów do szyb samochodowych wyróżnia się przede wszystkim bardzo szybkim działaniem i czasem schnięcia, ponadprzeciętną elastycznością oraz łatwością w obróbce. Nie spływa i nie ciągnie się w trakcie klejenia, posiada wysoki moduł sprężystości zewnętrznej i jest preparatem nieprzewodzącym. Co więcej, jest idealny do przeszkleń ze zintegrowaną anteną i zapobiega korozji kontaktowej w samochodach, które posiadają aluminiowe podwozie.

Zastosowanie kleju WS RAPIDE umożliwi bezpieczne użytkowanie pojazdów w krótkim czasie po zastosowaniu – dlatego cieszy się tak dużą popularnością wśród profesjonalistów.