Dodaj do porównania

PU UK Poliuretanowa masa uszczelniająca

Poliuretanowa masa uszczelniająca jest środkiem umożliwiającym skuteczne zabezpieczanie łączeń elementów nadwozia i podwozia. Dzięki temu pozwoli na znaczne przedłużenie żywotności wielu komponentów w samochodzie, chroniąc je przed negatywnym wpływem wody oraz czynników atmosferycznych.

PU UK to produkt jednokomponentowy o wysokiej jakości, który po wyschnięciu tworzy bardzo elastyczną powłokę o doskonałej przyczepności. Jest ona odporna zarówno na działanie wody i warunków zewnętrznych, jak również drgania mechaniczne. Nie kurczy się i nie pęka, zapewniając skuteczną ochronę łączeń na podwoziu i nadwoziu w samochodzie. Co więcej, poliuretanowa masa uszczelniająca jest preparatem szybkoschnącym – utwardza się poprzez wchodzenie w reakcję z wilgocią, znajdującą się w powietrzu. Jest przy tym bardzo prosta w aplikacji.

PU UK to środek do zabezpieczania podwozia i nadwozia o bardzo uniwersalnym zastosowaniu – może zostać pokryty dowolnymi lakierami nawierzchniowymi, które znajdują się w ofercie RANAL.