Dodaj do porównania

Podkład akrylowy HS FAST 4:1

Najwyższej jakości podkład akrylowy do zastosowań profesjonalnych, który pozwoli na skuteczne i szybkie naprawy różnego rodzaju podłoży. Jest produktem 2-komponentowym, stworzonym w oparciu o najlepsze składniki oraz dodatki w postaci środków antykorozyjnych – dzięki temu doskonale chroni powierzchnię przed działaniem rdzy.

Podkład FAST 4:1 jest wyrobem szybkoschnącym, który umożliwia łatwe wypełnianie rys oraz nierówności w powierzchniach. Jest niezwykle przyczepny i doskonale sprawdzi się w renowacji różnego rodzaju powłok lakierowych – można nanosić go na stal (również ocynkowaną), aluminium, szpachlówki poliestrowe czy stare powłoki, wymagające odświeżenia. Zapewnia przy tym możliwość pracy w różnych warunkach i przeprowadzanie błyskawicznych napraw.

Warto dodać, że podkład akrylowy umożliwia nanoszenie grubych warstw, może być szlifowany na sucho i mokro, a do tego dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. To idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, poszukujących najlepszych preparatów na rynku.