Dodaj do porównania

Lakier bezbarwny MAT

Niezawodny lakier bezbarwny 2K MAT jest produktem, który pozwoli na skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierowej i jej koloru właściwego. Dzięki dużej zawartości części stałych posiada doskonałe właściwości, które wyróżniają go na tle innych preparatów tego typu.

Jest to lakier dwuskładnikowy o matowym wykończeniu, który tworzy powłokę odporną na ścieranie czy warunki atmosferyczne (w tym promieniowanie UV). Odznacza się ponadprzeciętną odpornością na zarysowania (SR – Scratch Resistant), dzięki czemu jest w stanie zapewnić piękny wygląd powłoki lakierowej na długi czas. Jest przy tym bardzo uniwersalny w zastosowaniu – może być nakładany na powierzchnie metalowe, aluminiowe, chromowane i wiele innych. Jego nakładanie nie stanowi żadnego problemu, a dzięki szybkiemu wysychaniu pozwala znacznie usprawnić i ułatwić prowadzone prace.

Lakier bezbarwny 2K MAT to produkt z najwyższej półki jakościowej, który sprawdzi się w pracach lakierniczych – polecany przez specjalistów ze względu na wysoką skuteczność w zabezpieczaniu powierzchni.