Dodaj do porównania

SZPACHLÓWKA PROFI PLUS

Dwuskładnikowa szpachlówka PROFI PLUS, która wyróżnia się lekkością oraz skutecznością w zakresie wypełniania zagłębień i nierówności na różnego rodzaju powierzchniach. Zastosowanie w jej produkcji lekkich wypełniaczy sprawiło, że waga 1 L szpachli wynosi zaledwie 1,25 kg (dla porównania 1 L tradycyjnej szpachli ma wagę 1,65 kg).

Produkt, dzięki swoim właściwościom, pozwala na tworzenie powłok o doskonałej przyczepności – zarówno na zagruntowanych, jak i niezagruntowanych powierzchniach. Szpachlówka PROFI PLUS może być nanoszona na duże powierzchnie, bez ryzyka kurczenia się podczas utwardzania czy spływania z wypełnianych elementów. Jest przy tym bardzo elastyczna, dzięki czemu można stosować ją również na powierzchniach narażonych na drgania mechaniczne.

Warto podkreślić, że szpachlówka dwuskładnikowa może być wykorzystywana do wypełniania zagłębień i nierówności również w skrajnie niskich (-30˚C) oraz wysokich (+80˚C) temperaturach, co czyni ją niezwykle popularną wśród profesjonalistów.